ślub. W planowaniu drobne rzeczy mają wielkie znaczenie.

Przygotowania do ślubu bardzo często zaczynamy na bardzo wiele miesięcy przed tym wyjątkowym dniem. Rzecz jasna ten okres wypełniamy wieloma przygotowaniami, rezerwujemy salę, kompletujemy obowiązkowe dokumenty, przygotowujemy garnitur i suknię ślubną, zapraszamy gości. Nierzadko jednak zapominamy o drobnych elementach wesela. A te drobiazgi mają super wielkie znaczenie. 

Muzyka.

Niesamowicie często wybór ogranicza się do decyzji, czy na weselu, które organizujemy ma przygrywać zespół weselny, czy muzyka ma być z płyty, a zabawą ma kierować DJ. Jeżeli sami zdecydujemy, wybierając konkretny zespół lub DJ-a, kierujemy się przede wszystkim ceną. To duży błąd. Jeżeli zależy nam na tym, by goście, którzy będą na naszej imprezie wyśmienicie się bawili, przywiążmy uwagę na to, w jaki sposób wybrany przez nas zespół lub DJ gra muzykę, w jaki sposób podchodzi do gości weselnych. W jaki sposób nawiązuje kontakt z naszymi gośćmi. Trzeba usłyszeć minimalnie pięciu przebojów zespołu i decydować się na dany zespół tylko wtedy, jeśli mamy pewność, że gościom na weselu się spodoba, jeśli wiemy, że zabawa będzie doskonała.

sex date

Menu.

Menu wyjątkowo często wybieramy podobnie jak wybieramy zespół muzyczny. Ma być akceptowalne i bez konieczności wydawania sporej ilości pieniędzy. Nie trzeba tak robić. Dużo lepiej zaplanować menu w drobiazgach, czasami warto wręcz rozkazać osobom gotującym przygotowanie czegoś, czego w menu określonej restauracji po prostu nie ma. Na prośbę przygotują doskonałe jedzenie, jakie zaproszeni przez nas goście dużo bardziej docenią, niż menu i bardzo popularne.

Film z naszego ślubu.

Ciekawy film ma niezwykle duże znaczenie. Rzecz jasna, w naszych czasach dowolny gość weselny może go nagrać, na przykład smartfonem. Warto pamiętać, że jeżeli chcemy, by nagrany film stał się prezentem na całe życie, musi zrealizować go fachowiec. Wynajęcie profesjonalisty, który zajmie się nagraniem filmu z naszego wesela to bardzo istotna sprawa.

Fotografie ze ślubu.

Fotograf ze ślubu to człowiek, który nie tylko zrobi dobre fotografie, ale i doskonale je zmieni, po czym stworzy z wykonanych zdjęć profesjonalny album.

To jak najbardziej przykłady pozornie drobnych rzeczy, które przed weselem, trzeba przygotować wzorowo. Jeżeli się postaramy i świetnie przygotujemy uroczystość ślubną, w sprawach istotnychjak również w takich drobiazgach, możemy mieć pewność, że oczywiście impreza będzie niezwykle udana.